Наша работа – помогать людям!

Пройдите простую процедуру регистрации посредством электронной почты или одной из поддерживаемых популярных социальных сетей. После входа выберите город или район своего проживания (пребывания) и нажмите кнопку «Добавить тему». Укажите заголовок и опишите проблему, при необходимости, прикрепите к сообщению дополнительные файлы. Сохраните сообщение нажатием кнопки «Добавить тему».

Представители общественных приемных Председателя Общественного Движения «Донецкая Республика» Дениса Пушилина рассмотрят вопрос и предоставят компетентный ответ.

Обращаем внимание, что сообщения, размещаемые в разделе «Обращения» портала «Мнение», не являются обращениями/заявлениями граждан. Сообщения рассматриваются в порядке, установленном регламентом работы Общественных приемных Председателя Общественного Движения «Донецкая Республика» Дениса Пушилина для данного ресурса.

Святоотцівське Відн...
 
Уведомления
Очистить все
Святоотцівське Відношення До Хвороби
Святоотцівське Відношення До Хвороби
Группа: Зарегистрирован
Присоединился: 2023-07-20
New Member

Обо мне

Всі разом дані для того, щоб вести облік днів та років. Він не лише не покарав нас, порушників і грішників, але якими ми стали через злочин, таким Він погодився стати, - тлінною людиною від тлінної людини, https://ukrjizn.com/ смертним від смертного, ставши гріхом від того, що згрішив; будучи нетлінним, безсмертним і безгрішним, з’явився світові лише в обожненій плоті, а не самим Божеством"28. Він почався 28 лютого і триватиме до Великодня, який цього року святкуватимуть 16 квітня. У березні цього року триває Великий піст, під час якого православні християни готуються до Великодня, який святкуватимуть 16 квітня. З 14 по 28 серпня 2017 року - триває Успенський піст. Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня 2017 року. Успіння прав. Анни, матері Пресвятої Богородиці. 27 серпня - Передсвято Успіння Пресвятої Богородиці, Пророка Міхея, перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського, Преподобного Аркадія Новоторжського, Ікон Божої Матері «Бесідна» і Нарвської. 9 серпня - Великомученика і целителя Пантелеймона, Преподобного Германа Аляскинського, Блаженного Миколая Кочанова, Христа ради юродивого, Новгородського, Преподобної Анфіси, ігуменії, і 90 сестер її, Рівноапостольного Климента, єпископа Охридського, Наума, Савви, Горазда і Ангеляра. Набуття мощей преподобного Германа Соловецького. Знайдення мощей преподобного Германа Соловецького. Святих отців шістьох Вселенських соборів, преподобної Макрини, сестри святителя Василія Великого, преподобного Дія, преподобного Паїсія Києво-Печерського, в Дальніх печерах, блаженного Стефана і матері його Милиці, Сербських

 

 

 

 

Зокрема, Медовий Спас, Преображення Господнє, Успіння Пресвятої Богородиці. Передсвята Успіння Пресвятої Богородиці. Серпень за православним календарем - особливий місяць, присвячений Пресвятій Богородиці. За церковним календарем це постійне число. За що його вивели на вулицю і побили камінням. Перенесення з Єрусалиму до Константинополя мощів першомученика архідиякона Стефана і набуття мощею праведних Никодима, Гамаліїла та сина його Авіва. Це свято було встановлено православною церквою на честь перенесення до Константинополя Нерукотворного образу Ісуса Христа. В цей день згадують, як Христа нарекли Ісусом, і маленький Спаситель прийняв обрізання. У 1950 році прийняв чернецтво. Святкування ікон Божої Матері Бесідної та Нарвської. Святкування Смоленської ікони Божої Матері, що називається Одигітрія (Путівниця). Святкування ікони Божої Матері Оконської. Ліддської нерукотворної (у Лідді на стовпі) ікони Божої Матері. 14 листопада - День ікони Божої Матері Одигітрія. Святкування ікон Божої Матері «Пом’якшення злих сердець» (Семистрельної), «Пристрасної», Мінської. Святкування Одигітрія Трапезундська; Всецариця - ікон Божої Матері. Почаївська ікона Божої Матері. Арматійській; Свенська ікона Божої Матері. Святкування Толзької ікони Божої Матері. Ачаїрської ікони Божої Матері. Святкування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість». Ікон Божої Матері Галицька, «Знамення» Абалацька, Оршанська. Ми так потребуємо сьогодні цієї Божої сили, щоб злікувати рани України, яких нам завдає ця війна! Вона не відійде на той світ без Божої ласки та допомоги і якщо буде примиренною, це буде для неї спасінням

Местоположение

Род деятельности

https://ukrjizn.com/
Социальные сети
Активность участников
0
Сообщения на форуме
0
Темы
0
Вопросы
0
Ответы
0
Комментарии к вопросам
0
Лайк
0
Полученные одобрения
0/10
Рейтинг
0
Записи блога
0
Комментарии блога
Поделиться: