Наша работа – помогать людям!

Пройдите простую процедуру регистрации посредством электронной почты или одной из поддерживаемых популярных социальных сетей. После входа выберите город или район своего проживания (пребывания) и нажмите кнопку «Добавить тему». Укажите заголовок и опишите проблему, при необходимости, прикрепите к сообщению дополнительные файлы. Сохраните сообщение нажатием кнопки «Добавить тему».

Представители общественных приемных Председателя Общественного Движения «Донецкая Республика» Дениса Пушилина рассмотрят вопрос и предоставят компетентный ответ.

Обращаем внимание, что сообщения, размещаемые в разделе «Обращения» портала «Мнение», не являются обращениями/заявлениями граждан. Сообщения рассматриваются в порядке, установленном регламентом работы Общественных приемных Председателя Общественного Движения «Донецкая Республика» Дениса Пушилина для данного ресурса.

Чому Не Варто Слуха...
 
Уведомления
Очистить все
Чому Не Варто Слухати Прогнози Астрологів Про Війну?
Чому Не Варто Слухати Прогнози Астрологів Про Війну?
Группа: Зарегистрирован
Присоединился: 2023-03-08
New Member

Обо мне

133з серпня слід очікувати на видимі результати військової активності України. Тому що в 2018 році на всі процеси буде впливати логіка президентських виборів, які відбудуться навесні 2019-го. Владі потрібно буде показати конкретні результати боротьби з корупцією. Раніше "Телеграф" спеціально поринув у світ виробництва Таро, дізнався, як працює цей ринок в Україні та за її межами. Україні потрібна буде нова програма МВФ - Світовий банкУкраїні щорічно треба додатково 11 млрд доларів на рік для погашення державного боргу та фінансування бюджетного дефіциту в найближчі три роки. Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук. На титульному аркуші (який, на жаль, не містить інформації про рік випуску) вказано, що то «друге поправлене і побільшене видання», яке «переклав Любомир Гарунович». На жаль, ситуація, що склалася, виявляється не настільки простою, як хотілося б. На весь світ ! Неначе, білий світ скінчи́вся ! Вони дозволяють зрозуміти, на що все-таки слід орієнтуватися і якими можуть бути наступні варіанти розвитку подій.

 

 

Можна посіяти паніку у суспільстві, ukrainatoday.com.ua і тоді хід світових подій буде змінено, тобто робити пророцтва доводиться свідомо. Сам провісник не поїхав цілком свідомо. Також провидицю часто запитують, чи довго залишилося жити лідеру РФ. Також у Олени є свій веб-сайт і сторінка в соціальній мережі Вконтакте. Тобто це суто дар, який переходить із покоління в покоління по жіночій лінії. Тобто ми можемо повернутися до своїх кордонів, як було до 24 лютого 2022 року, а згодом виженемо окупантів з Криму і Донбасу. 25 лютого 2022 року Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземний та національній валютах до рівня «ССС» з «В». З 1 січня 2022 року - 2481,00 грн., з 1 липня 2600,00 грн., з 1 грудня 2684,00 грн. 13. 04. 2022 р. Але для цього треба забезпечити "поле для роботи". Але хай не поминають лихим словом. Ідіть додому ляга́ть спать ! Мату́сю, а коли додому ? Найімовірніше, ми будемо воювати впродовж всього 2023 року. Ясновидець Валерій Шатилович каже, що бойові дії в Україні закінчаться у 2023 році.

 

 

Італія і Франція також обговорють передачу Україні додаткових систем ППО. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими. Крім того, вона везла із собою велику кількість цікавих та цінних подарунків». Більше того, вони вказали на справжнього педофіла, який жив поруч із дівчинкою. Однак при цьому потрібно буде залишатися сильними для того, щоб знайти своє щастя і зуміти захистити його. Однак їх достовірність ще сумнівніша, ніж передбачення французького астролога. Водночас у цілому ці країни краще підготовлені до погіршення зовнішніх умов, ніж у попередні періоди. Любовь беззаветная, боль ты моя ! С мечо́м ты пришел, от меча и погибнешь ! Раскинулась наша родна́я земля ! Був квітень і земля буя́ла. Дах погаси́ли. Не займе́ться ! Й пожежу швидко погаси́ли ! Не може буть вугілля тут ! Не було ніякої проблеми ще у 2014 році його ввести у відповідність законодавства саме для роботи правоохоронних органів і для судів. Не ви́плюнули, щоб ковтали ! Не встиг, бо зам.

 

 

Не знав тоді масштаб біди́ ! Марія не виключила, що в лютому і березні на фронті може відбутися якась вирішальна битва. Екстрасенс, тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині "буде страшно" і окупанти цілитимуть у якісь установи. Ще рано, але спать - незмо́га ! Чи мені заклало вуха? Чи дасть пораду ? Про неї розповідають десятки на картах. Усі прогнозисти, які розповідають про терміни, просто намагаються заволодіти увагою публіки. Про що, де бачив, розказа́ти. Ну не виновен он! Ну що іще для щастя треба ? А ця планета у нас уже про лідерство, владу та силу, які продемонструє наша держава на світовій арені. Якщо говорити про мою особисту позицію з цього питання, то я вважаю, що у вільному суспільству держава не має лізти в приватне життя людини, стосунки з партнером чи партнеркою - це право кожного і кожної обирати, з ким будувати своє життя. Тули́лись мо́вчки, не без сліз !

Местоположение

Род деятельности

ukrainatoday.com.ua
Социальные сети
Активность участников
0
Сообщения на форуме
0
Темы
0
Вопросы
0
Ответы
0
Комментарии к вопросам
0
Лайк
0
Полученные одобрения
0/10
Рейтинг
0
Записи блога
0
Комментарии блога
Поделиться: