Наша работа – помогать людям!

Пройдите простую процедуру регистрации посредством электронной почты или одной из поддерживаемых популярных социальных сетей. После входа выберите город или район своего проживания (пребывания) и нажмите кнопку «Добавить тему». Укажите заголовок и опишите проблему, при необходимости, прикрепите к сообщению дополнительные файлы. Сохраните сообщение нажатием кнопки «Добавить тему».

Представители общественных приемных Председателя Общественного Движения «Донецкая Республика» Дениса Пушилина рассмотрят вопрос и предоставят компетентный ответ.

Обращаем внимание, что сообщения, размещаемые в разделе «Обращения» портала «Мнение», не являются обращениями/заявлениями граждан. Сообщения рассматриваются в порядке, установленном регламентом работы Общественных приемных Председателя Общественного Движения «Донецкая Республика» Дениса Пушилина для данного ресурса.

Святвечір, Різдво Т...
 
Уведомления
Очистить все
Святвечір, Різдво Та Водохреща: Які Церковні Свята Відзначатимуть У Січні 2023 Року
Святвечір, Різдво Та Водохреща: Які Церковні Свята Відзначатимуть У Січні 2023 Року
Группа: Зарегистрирован
Присоединился: 2023-07-12
New Member

Обо мне

День Святого Миколая - 6 грудня (замість 19 грудня). 30 серпня - Святого мученика Мирона. Успіння Пресвятої Богородиці - 15 серпня (замість 28 серпня). 28 серпня - Успіння Пресвятої Богородиці й Приснодіви Марії. 4 серпня - Марії Магдалини. 4 серпня - Мироносиці рівноапостольної Марії Магдалини. 26 серпня - Віддання свята Преображення Господнього, Святого Тихона Задонського, Преподобного Максима Сповідника, Блаженного Максима, Христа ради юродивого, Московського, Святого Тихона, єпископа Воронежського, Ікон Божої Матері «Семистрільна» і «Страсна». 15 серпня - перенесення з Єрусалима в Константинополь мощей первомученика архідиякона Стефана і знайдення мощей праведного Нікодима, Гамаліїла і сина його Авава Блаженного Василія, Христа ради юродивого. Усі віряни починають готуватися до гідної зустрічі Воскреслого Христа. Відпочиваємо на такі державні свята: Новий рік (1-2 січня), Різдво (24-25 грудня, 7-9 січня), Великдень (як і з іншими святами, якщо свято припадає на суботу чи неділю, то переносимо вихідний на понеділок), День Незалежності України (24 серпня). Перший офіційний новорічний вихідний чекає на нас на Різдво, 25 грудня, website яке припадає 2021 року на суботу. Тиждень з 3 по 6 травня - найкоротший робочий проміжок, тому що потім, 6 травня, нас чекає низка вихідних до Дня Великої Перемоги.

 

 

2022 рік для українців пройшов без додаткових вихідних днів, які зазвичай даються на великі свята. У 2023 році згідно із Законом від 15 березня 2022 року «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» в українців не буде додаткових вихідних через воєнний стан. Тому через воєнний стан на початку 2023 року теж не варто очікувати тривалих вихідних днів, оскільки воєнний стан, який скасовує цю норму, продовжили до 19 лютого. Цьогорічний останній місяць року не матиме багато вихідних. Відповідно до закону Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану від 15 березня, до завершення воєнного стану в Україні скасовано всі вихідні на державні свята або перенесення вихідних на будні дні. Торгсофт приєднується до цієї ініціативи та у 2023 році скасовує вихідні у ці дні. Неробочими також будуть вихідні від 7 до 9 січня, тому що Різдво Христове припадає на п’ятницю. Саме тому українці отримають новорічні вихідні - 1, 2 та 3 січня. У 2023 році українці відзначатимуть 12 офіційних державних свят.

 

 

9 травня 2023 - День Перемоги - переноситься на 8 травня та називатиметься День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. 2 лютого - День бабака. 28 лютого - День працівників патрульно-постової служби в Україні. 29 січня - День пам’яті героїв Крут, День працівників пожежної охорони України. Так, 24 травня 2023 року православна церква України перейшла на новий церковний календар за новоюліанським стилем, який набуває чинності з 1 вересня 2023 року. Згідно із новим календарем, майже всі християнські дати Православна церква України та УГКЦ відзначатимуть одночасно з католиками. Наприклад, якби не було війни, то, згідно з календарем, на Новий рік 2023 ми б відпочивали 1 і 2 січня. Раніше православні християни жили та святкували за старим юліанським календарем, який відставав від сучасного на 13 днів. 6 січня для вірян юліанського календаря фактично закінчується Великий піст, який тривав 40 днів. Прийняте роботодавцем рішення про перенесення робочих днів змінює графік роботи підприємства, установи, організації та норму тривалості робочого часу у місяцях, в яких запроваджено перенесення робочих днів. При цьому слід мати на увазі, що у разі перенесення робочого дня, який передує святковому чи неробочому дню, на інший вихідний день, для збереження балансу робочого часу за рік тривалість роботи у цей перенесений робочий день має відповідати тривалості передсвяткового робочого дня, як це передбачено статтею 53 КЗпП.

 

 

Крім цього, щороку маємо додатковий вихідний влітку - це день народження SoftServe. 9 березня - Шевченків день - до Дня народження Тараса Шевченка. 25 лютого - День української жінки (День українки) - до Дня народження Лесі Українки. 14 лютого - День закоханих. Стрітення Господнє - 2 лютого (замість 15 лютого). 21 лютого - Міжнародний день рідної мови. 26 січня - Міжнародний день митника. 8 березня - Міжнародний жіночий день, початок Масниці. Можна вибрати будь-який день, крім неділі. Андрія Первозванного - 21 листопада (замість 4 грудня). Андрія Первозванного - 30 листопада замість 13 грудня. Нагадаємо, 25 грудня в Україні святкують Різдво за західним стилем. Також у мирний час вихідним мав бути понеділок 9 січня, адже святкування Різдва за східним стилем 7 січня приходиться на суботу. 6 грудня також відзначають День Святого Миколая за західним стилем. Релігійні свята у грудні: День Святого Миколая (19 грудня), католицьке Різдво (25 грудня). День Святого Юрія - 23 квітня (замість 6 травня). Другий тиждень травня - День матері. 09 травня 2022 р. 01 травня 2022 р. Вознесіння Господнє 2024 - 9 травня. Великдень 2024 - 5 травня. У десяти з них дата святкування незмінна, лише Великдень і Трійця щорічно припадають на різні дні.

Местоположение

Род деятельности

website
Социальные сети
Активность участников
0
Сообщения на форуме
0
Темы
0
Вопросы
0
Ответы
0
Комментарии к вопросам
0
Лайк
0
Полученные одобрения
0/10
Рейтинг
0
Записи блога
0
Комментарии блога
Поделиться: